Pracownicy naszego przedszkola włączyli się w pomoc podopiecznym Pogotowia Opiekuńczego w Koninie.
Z okazji Świąt przygotowali paczki ze słodyczami, odzieżą oraz zabawkami i grami.
_

Dzieci z grupy Biedronek przygotowały specjalne życzenia dla wszystkich rodziców, znajomych i przyjaciół naszego przedszkola.

_

Pierniczki z życzeniami świątecznymi dla naszych Super Bohaterów czyli służby zdrowia. Słodkości przygotowały dzieci z rodzicami z grupy Promyczkow i Motylków. Dziękujemy!

_

Jagòdki wykonały pocztówki świąteczne dla osób samotnych z najbliższego otoczenia - sąsiadów, babć, dziadków, które z pomocą rodziców zmieszczą w skrzynkach na listy samotnych osób.

_

W grudniu w naszym przedszkolu odbyła się zbiórka słodyczy dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej, które 18 grudnia Pani Dyrektor wraz z Panią Anią - koordynatorem zbiórki - osobiście przekazały na ręce pracownika DOS. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za ogromne zaangażowanie w zbiórkę.

_

Dzieci z naszego przedszkola włączyły się także w projektowanie i wykonywanie kartek świątecznych z życzeniami. Poza tradycyjnymi kartkami, wykonane zostały także kartki wielkoformatowe :)

_

Nasze przedszkole, jak co roku, włączyło się w akcję zbiórki karmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie.