Promyczki

To my PROMYCZKI, radosne, wesołe, koleżeńskie i pracowite 4-latki. Chętnie chodzimy do przedszkola, lubimy wspólne zabawy i nowe wyzwania. Jesteśmy ciekawe świata, lubimy tańczyć, śpiewać, malować, muzykować…. W każdym z nas ukryty jest talent, który nasze Panie odkrywają i pozwalają nam je rozwijać.

Tematyka kompleksowa:

--

Zamierzenia wychowawczo-dydaktyczne

--

Promyczki obchodziły Dzień Flagi Polski. Wykonały taniec z biało-czerwonymi wstążkami.

Przygotowania dziewczynek do Festiwalu Dziecięcej Piosenki Prozdrowotnej - Śpiewające Serca. Wokalistki zaprezentują piosenkę pt. "Piosenka o niezdrowym jedzeniu". Trzymamy mocno kciuki!!!

Praca zdalna Promyczków

Podczas pracy zdalnej, dzieci z grupy Promyczków chętnie wykonywały zadania, które przesyłały im panie. A oto dowód ich pracy. Brawo!!!

Dzień Matematyki

12.03. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki.