Biedronki odwiedziła Grupa Ratownicza OKOŃ z 3LO w Koninie, dzieci brały udział w zajęciach z pierwszej pomocy.
Dziś w grupie Promyków było bardzo aktywnie.Odwiedziła nas mama Kubusia - pani trener, która poprowadziła zajęcia ruchowe i gimnastykę.
