Przedszkole nr 2 w Koninie

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Czytaj więcej

Biedronki świętują 30-lecie Przedszkola

Biedronki z okazji 30-lecia przedszkola uczestniczyły w różnych aktywnościach w całym tygodniu. W poniedziałek uroczysty apel w obecności Pani Dyrektor, wykonywanie pracy plastycznej „Moje wymarzone przedszkole” oraz zajęcia taneczna – zumba. We wtorek olimpiada. Biedronki razem z grupą I rywalizowały w różnych konkurencjach. Na koniec po wyczerpujących zmaganiach otrzymały medal. W środę oglądały swoje panie w przedstawieniu „Rzepka”. W czwartek – „Przedszkolne kuchcikowo” – biedronki przygotowały swoje owocowe szaszłyki oraz przywitały Pana Prezydenta. W piątek dzieci przebrały się za postacie bajkowe i uczestniczyły w balu. Emocji i radości nie było końca. Kochamy nasze przedszkole.