Przedszkole nr 2 w Koninie

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Czytaj więcej

Dyktando na Święto Niepodległości

Serdecznie zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Udział jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki otrzymają podopieczni domu dziecka. Jest to IV edycja wydarzenia organizowanego przez portal edukacyjny http://dyktanda.pl/

Dyktando odbędzie się 11 listopada 2023 r. Będzie podzielone na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Szkoła najliczniej reprezentowana w charytatywnym dyktandzie, wskaże dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto uczestniczyć licznie w wydarzeniu. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia “swojej” szkoły – zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice.

Dyktando zostanie specjalnie przygotowane na tę okazję. Będzie poruszało wątki patriotyczne, wspominało znane wydarzenia i słynne postacie.

Dyktando będzie dostępne do rozwiązania w aplikacji ZDAY.

Szczegóły wydarzenia, m.in. godziny rozpoczęcia dyktanda dla poszczególnych grup wiekowych, znajdują się na stronie:
https://zday.pl/dyktando-charytatywne/

Zapraszamy do udziału w akcji.

Dyktando-na-Swieto-Niepodleglosci_1200x628-1-1